marek piasek blog

100 powodów, dlaczego warto mieć Skuteczne Lejki

Na obrazku. Fragment lejka marketingowo – sprzedażowego, czyli ścieżki zakupowej, którego celem jest pozyskiwanie co najmniej 100 rozmów z potencjalnymi klientami (leadami) każdego miesiąca. Ponad 20 szczegółowo opisanych lejków znajdziesz w kursie Skuteczne Lejki. Sprawdź kurs i dowiedz się więcej tutaj. Możesz odwiedzić również www.lejki.pl/kurs.

Szkoda Ci czasu na kolejny kurs, który nic nowego nie wniesie? Sprawdź 100 powodów, dlaczego warto zrozumieć marketing oraz zmienić wyniki Twojego biznesu za pomocą lejków!

Poznaj 100 powodów.

#1 Dowiesz się, czym są lejki i jak za ich pomocą wyprzedzić konkurencję

W kursie Skuteczne Lejki pokaże Ci, czym są lejki i jak za ich pomocą skrócić czas dotarcia do klienta. Jestem praktykiem, a nie teoretykiem lub nauczycielem, którego możesz znać ze szkoły lub studiów. Dzielenie się wiedzą, to 1% mojego biznesu. Nie utrzymuję się z kursów. Zarabiam, prowadząc kampanie reklamowe dla naszych klientów oraz oferując oprogramowanie i budując tradycyjny biznes. Wierzę, że jeżeli kurs spełni oczekiwania, to część z kursantów wykona zadania samemu (jest wszystko, czego potrzebujesz), a część rozumiejąc, czym są lejki, zleci ich budowę pracownikom lub mojej agencji Webmetro.

#2 Spojrzenie z lotu ptaka

Zrozumiesz, w jaki sposób pozyskiwać klientów. Poznasz ponad 20 schematów, które określają jak docierać do klientów.

#3 Stworzony przez praktyka

Kurs przygotowałem na potrzeby swojego zespołu. Miałem dość indywidualnego wdrażania każdego nowego pracownika. Proces nauki zajmował mi około 14 – 18 godzin. W momencie, w którym nowa osoba dołącza do naszego zespołu, przechodzi przez 2-tygodniowy okres tzw. onboardingu. Kurs Skuteczne Lejki pozwolił mi odzyskać czas, który przeznaczam na pracę nad firmą oraz na opracowywanie procedur.

#4 Dostosowanie do Twojej branży

Prowadzę kilka firm. Agencję pomagającą docierać do klientów w Internecie Webmetro, Evenea, która oferuje oprogramowanie pomagające tworzyć lejki oraz automatyzować marketing, platformę szkoleniową dla przedsiębiorców Wilki.pl, jestem wspólnikiem w Ai-Solution.pl, gdzie oferujemy „Thermomixa dla piekarni oraz cukierni” oraz współtworzę firmę rewitalizującą kamienicę Lepsza Kamienica oraz spółkę FID Group, gdzie razem ze wspólnikami oraz partnerami inwestujemy w nieruchomości.

Z tego powodu tworząc kurs interesowało mnie to, aby działał w różnych branżach. Wszak sam nie jestem tylko w jednej. Dodatkowo przez blisko pół roku podczas prac nad kursem testowałem go na grupie ponad 100 przedsiębiorców i marketerów na różnym stopniu zaawansowania.

W kursie znajdziesz instrukcje, które pozwolą zrozumieć i wybrać odpowiedni lejek dla Twojego unikalnego typu biznesu.

To jedna z wielu tabel, które pozwolą określić, który z lejków zastosować do wybranego typu biznesu.

#5 Znajdziesz tu podsumowanie 6-letniego doświadczenia

Zaczynałem od minus 2.000.000,00 zł. Spłaciłem długi, a następnie zacząłem rozwijać firmę oraz inwestować w nowe projekty. W kursie znajdziesz to co najważniejsze – zdobędziesz umiejętność zrozumienia, jak wszystkie elementy po stronie marketingu i sprzedaży łączą się w całość.

#6 Udokumentowane rezultaty i sukcesy oraz porażki

Na moment pisania tego tekstu ja oraz moi wspólnicy, którzy razem ze mną odebrali nagrodę jesteśmy pierwszymi Polakami, którzy otrzymali nagrodę Two Comma Club od Russella Brunsona za zarobienie ponad 1.000.000,00 dolarów za pomocą lejków. Nagrodę odebraliśmy w lutym 2020 roku w Nashville w stanie Tennesse w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Zgłosiłem nas do konkursu bez wiedzy moich wspólników. Nagroda była dla nich kompletnym zaskoczeniem. Mnie dała pewność, że to co robię, ma sens.

Russell Brunson twórca firmy ClickFunnels wartej ponad 1 miliard dolarów.

#7 To nie kurs, to proces

Nie lubię kursów, które opierają się na samych wideo. Szukam czegoś więcej. Interesuje mnie, czy materiał zawiera instrukcje, czy ma dodatkowe materiały do pobrania. Czy jest to proces, który mogę wdrożyć u siebie w firmie i zamienić go na procedury, aby upewnić się, że nie tylko ja, ale dowolna osoba z mojej firmy sobie z tym poradzi.

Skuteczne Lejki stworzyłem w taki sposób, aby mógł lub mogła skorzystać z niego oraz w miarę potrzeby udostępnić pracownikowi celem sprawniejszego wdrożenia.

#8 Gwarantowany dostęp na co najmniej 5 lat

Chciałbym napisać dożywotnio, ale nie pozwala mi prawnik. Co w przypadku gdyby internet przestał istnieć? Wiem, że to mało prawdopodobne, dlatego gwarantuję Ci minimalny dostęp przez 5 lat. To wystarczająco długi czas, aby zastosować zdobytą wiedzę i wielokrotnie do niej wrócić.

#9 Odpowiedzi na pytania

Masz pytania do określonego materiału? Zadaj je w komentarzu pod materiałem wideo. Jeżeli pytanie związane jest z lejkami, to otrzymasz odpowiedź w formie tekstowej pod materiałem wideo lub nagram dodatkowy materiał uzupełniający i opublikuję go dla wszystkich kursantów.

#10 Hackowanie Lejków

Otrzymasz bonus w postaci nagrań ze spotkań prowadzonych na żywo. W trakcie spotkań konsultuję lejki oraz pokazuję, w jaki sposób klientów pozyskuje Twoja konkurencja.

#11 Dla początkujących i średnio-zaawansowanych

Materiał został przygotowany w taki sposób, aby od zera pomóc Ci zrozumieć czym są lejki marketingowo – sprzedażowe oraz jak za pomocą tuneli sprzedażowych, map, czy ścieżek zakupowych zaplanować efektywny i opłacalny sposób powtarzalnego docierania do nowych klientów.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną, znajdziesz opisy studiów przypadków. Przedstawiam zarówno lejki, które wygenerowały kilkadziesiąt tysięcy złotych, jak i te, które wielokrotnie złamały wynik 1 mln złotych. Jeżeli potrzebujesz bardziej indywidualnej pomocy, to zapraszam na konsultację. W takim przypadku zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego tutaj.

#12 Dostosowane do rynku polskiego

Wiedzę o lejkach zdobywałem, pracując z przedsiębiorcami oraz marketerami z rynków USA, Kanada, Wielka Brytania, Australia oraz region DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Nie dało się tego przełożyć jeden do jednego na polskie realia. Nasz rynek jest inny. Zamiast jednego kanału płatności – karta kredytowa stosujemy wiele: bramki płatnicze jak np. Payu, Blik, szybkie przelewy oraz wiele innych. Osoby mieszkające w Europie wymagają innego podejścia niż te w USA czy Azji. Kilka lat zajęło mi eksperymentowanie ze wdrażaniem lejków m.in. w firmie, którą sprzedałem w lipcu 2019 roku po tym jak zdobyliśmy za pomocą lejków 20 000 klientów z 67 krajów – firma organizowała między innymi największą konferencję dla startupów, inwestorów oraz korporacji Wolves Summit.

#13 Autor jest praktykiem, a nie fantastą

Powiem Ci co działa, a czego nie opłaca się robić.

#14 Oszczędzasz czas

Praktycznie wszystko jest w internecie dostępne za darmo, ale jak znaleźć to co działa i co przyniesie Ci rezultaty? Możesz szukać dalej lub sprawdzić kurs Skuteczne Lejki.

#15 Uporządkujesz wiedzę i przełożysz teorię na praktykę

Uważasz, że coś już wiesz na temat marketingu? Może jesteś po lekturze mojej książki Zrozumieć Marketing? Być może uczyłeś się lub uczyłaś z innego miejsca? A może jesteś po studiach marketingowych – ja z moich zrezygnowałem po 3 semestrach. Oczekuj praktycznego podejścia i takie znajdziesz w kursie Skuteczne Lejki.

#16 Poznasz, jak myśli klient

Poznasz 4 etapy, na których jest Twój klient. Pokażę Ci kiedy ktoś pragnie, a kiedy potrzebuje Twojego produktu lub usługi. Dzięki czemu skupisz się na tym co ważne.

#17 Gwarancja zadowolenia

Nie wiem jak Ty, ale ja nie lubię kupować kota w worku. Mimo że sam mam kota Borysa, którego przygarnąłem, znajdując go w zakładzie produkcyjnym w Gdyni. Dlatego też masz gwarancję satysfakcji. W przeciągu 14 dni możesz poprosić o zwrot pieniędzy, jeżeli kurs Skuteczne Lejki nie spełni Twoich oczekiwań.

#18 Chcesz wiedzieć, czy to zadziała

Najlepiej poznaj moją historię. W jaki sposób zacząłem stosować lejki i jakie dały mi rezultaty. Więcej przeczytasz, klikając tutaj, o tym kim jestem i jak za pomocą lejków spłaciłem 2 mln złotych długu.

#19 Dowiesz się, jak w praktyczny sposób wykorzystać content marketing

Zrozumiesz, że content marketing – czyli tworzenie wartościowych jest potrzebne. Dowiesz się, jaką rolę odgrywają artykuły, materiały wideo, podcasty oraz toc co wrzucasz w media społecznościowe. Dzięki czemu poczujesz, że znowu masz kontrolę nad dotarciem do idealnego klienta.

#20 Jak docierać do odbiorców (klientów)

Pokaże Ci, jak stosując odpowiedni lejek dotrzeć do Twoich odbiorców. Na własnych przykładach pokaże Ci co zadziałało, a co było stratą czasu.

#21 Poznasz Wykres Produktów i Usług

Pisaliśmy o tym, w książce Zrozumieć Marketing, jednak z racji tego, że pozycja miała tylko 300 stron, nie zmieściliśmy wszystkiego. W kursie Skuteczne Lejki znajdziesz szczegółowo pokazane na przykładach kilku firm z różnych branż, w jaki sposób zaplanować, jakie produkty i usługi oferować oraz jakiej kolejności, aby zmaksymalizować zyski.

#22 Aktywator

Poznasz rolę Aktywatora w procesie docierania do klientów. Wykorzystasz go zarówno w rozmowach indywidualnych, jak i w masowych kampaniach reklamowych.

#23 Poznasz rolę Lead Magnetu – czyli Magnesu

Dowiesz się, w jaki sposób za pomocą bezpłatnych materiałów edukować klientów, a tych uświadomionych pokierować za rękę krok po kroku, aż do momentu kiedy zostaną z Tobą na dłuższy czas!

#24 Poznasz moje doświadczenie i punkt widzenia

Jest inne. Wszak zrezygnowałem ze studiów po 3 semestrach. Z polskiego z matury miałem dwójkę. Znaczną część życia przepracowałem fizycznie, jednak nie zablokowało mnie to. Zainwestowałem grubo ponad 500 000 złotych we własną edukację. Wygrzebałem się z 2 milionów długów. A jako agencja obsługujemy budżety klientów na kwotę ponad 12 mln złotych.

#25 Nabierzesz pewności

Liczne przykłady pozwolą Ci nabrać pewności, że jest to wykonalne. Co najważniejsze zdecydujesz czy chcesz, to zrobić samemu, czy może zlecić. W jednym i drugim przypadku kurs Skuteczne Lejki powie Ci, co dalej.

#26 Zwiększysz swoje wynagrodzenie

Projektowanie, wdrażanie, budowanie lejków, to niezwykle pożądana kompetencja. Umiejętność pozwala zredukować wydatki na reklamę lub znacznie zwiększyć skuteczność Twoich kampanii.

#27 Jeżeli nie masz czasu, dowiesz się tego co najważniejsze

Kurs składa się z 60 lejki. Ma ponad 10 godzin wideo. Jednak jeżeli nie masz czasu, to wystarczy, że obejrzysz 2 godziny, aby zrozumieć, czego wymagać od Twojego zespołu lub sprawdzić swoich podwykonawców.

#28 Jak sprawnie i skutecznie prowadzić kampanie

Zrozumiesz, jak sprawnie i skutecznie prowadzić kampanię.

Potrzebujesz kilku rzeczy:

  • pewności, że masz wiedzę
  • pewności, że to zadziałało
  • pewności, że i Tobie się uda, o ile zrobisz xyz

#29 Szerzej spojrzysz na swój obszar

Dowiesz się, w jaki sposób to co robisz na co dzień, wpływa na funkcjonowanie firmy, skuteczność kampanii oraz efektywność sprzedaży i marektingu.

#30 Będziesz się dobrze bawić

Materiały zostały przygotowane w sposób profesjonalny, ale z pewną dawką odpowiednio dobranego humoru.

#31 Pomogę Ci zrealizować cele i Twoje KPI’je

Każdy z nas ma swoje marzenia. Część z nich zamieniamy w cele i wyznaczamy wskaźnik, który określi czy udało się go zrealizować. Kurs Skuteczne Lejki pomoże Ci dojść szybciej tam, gdzie chcesz się znaleźć.

#32 Jeżeli masz długi zobaczysz co można z tym zrobić

Ocenisz, na jakim jesteś etapie. Z kursu dowiesz się, jaką wybrać metodę celem pozyskiwania klientów, a właśnie stąd biorą się środki, które pomogą Ci spłacić dług.

#33 Jak się skalować i rosnąć

Dowiesz się, jak wykorzystując lejki skalować Twój biznes. Pokażę, w jaki sposób w 2 miesiące pozyskaliśmy 800 000 zł oraz jak w kolejne 10 miesięcy urośliśmy do 4 000 000 złotych. Następnie co robić, aby dodawać kolejne zera.

#34 Jak robić marketing w mojej firmie

Pokaże, jak zaczynałem. Jak stawiać pierwsze kroki oraz jak uruchomić coś, na co nie wydasz miliony monet, a przyniesie pierwsze mierzalne rezultaty.

#35 Zchallenguje Twoje pomysły

Ładne słowo, które określa to, że w kursie Skuteczne Lejki otrzymasz być może brakujące ogniowo, które pozwoli Ci lepiej określić, który pomysł jest potencjalnie najskuteczniejszy do realizacji

#36 To odpowiednie szkolenie

To szkolenie przygotował praktyk. Długo mi zajęło jego stworzenie, bo blisko rok. Trochę to nietypowe, ale dzięki temu, to pierwsza rzecz przez którą przechodzą nowe osoby pracujące razem ze mną lub w prowadzonych przeze mnie zespołach marketingowych.

#37 Pokazane lejki działają w Polsce oraz w 67 innych krajach

Pokazuję jak docieraliśmy do klientów zarówno w Polsce oraz w 67 innych krajach.

#38 Nie jest to kurs o tym jak sprzedawać kursy, ale…

Skuteczne Lejki powstały jako metodologia do zastosowania w biznesie: produkcyjnym, sprzedaży tradycyjnej, oferowaniu usług. Przytaczam kilka przykładów, które pomogą Ci sprzedać kurs, ale pokazuję w większym stopniu, jak wykorzystujemy kursy, szkolenia, webinary, e-booki, książki, wideo do budowania trwałych relacji z klientami oraz sprzedaży produktów w kwotach od kilkudziesięciu do paru milionów złotych.

#39 Sprawdzi się w firmie produkcyjnej

Dokładnie taką prowadzę i ja z moim wspólnikiem Tomaszem Kostką, gdzie do tej pory pomogliśmy ponad 150 piekarniom i cukierniom zwiększyć zyski.

#40 Sprawdzi się w sprzedaży przez internet – ecommerce, sklep internetowy

W taki sposób sprzedajemy produkty fizyczne np. książki: „Jak Pozyskiwać Klientów”. Stosując wiedzę z kursu ja i mój zespół prowadzimy kampanię dla marki Indigo Nails – lidera rynku lakierów światło utwardzanych oraz stylizacji paznokci. W ten sposób pomagamy też naszemu klientowi „Zakwasownia” realizować misję zdrowego i smacznego żywienia Polaków.

#41 Sprawdzi się w sprzedaży szkoleń oraz konsultacji

W kursie Skuteczne Lejki pokazuję szczegółowo studium przypadku kampanii, która zarobiła 1,012,000 zł, oferując szkolenia, książki oraz usługi.

#42 Sprawdzi się do pozyskiwania klientów na odległość

Męczą Cię spotkania, na które musisz jechać po kilka godzin? Zastanawiasz się co zrobić, aby wydłużyć dobę? W kursie Skuteczne Lejki pokazuję i analizuję przykłady lejków oraz uruchomionych kampanii, gdzie pozyskiwaliśmy kontakty do potencjalnych klientów. Do tej pory pozyskaliśmy ponad 200 000 kontaktów dla naszych firm i wielokrotnie więcej dla naszych klientów.

#43 Sprawdzi się, jeżeli świadczysz usługi

Jesteś freelancerem, a może prowadzisz małą firmę? W takim przypadku musisz pilnować swojego czasu i angażować go w rentowne działania, które powodują wzrost Twojego wynagrodzenia oraz więcej zadowolenia z tego co robisz. Kurs Skuteczne Lejki wyposaży Cię w zrozumienie tego co musisz zmienić w swojej sprzedaży oraz marektingu.

#44 Sprawdzi się, jeżeli chcesz być numerem jeden w swojej niszy

W taki sposób od kliku lat wspieram budowę marki osobistej Filipa Kowarskiego jednego z najbardziej rozpoznawalnych szkoleniowców na rynku nieruchomości oraz twórcy aplikacji Moniter.

#45 Zadziała, jeżeli oferujesz produkty lub usługi premium

Wysoka cena nie musi utrudniać sprzedaży. Wymaga innego podejścia. Zbudowania wartości, pokonania obiekcji i doprowadzenia odpowiedniej osoby do rozmowy lub do zakupu w sklepie. Wiem coś o tym, bo przecież sam zarządzając wraz z moim bratem marketingiem oraz budując strategię dla FID Group mierzymy się z tym, jak pozyskiwać klientów na kwoty 100 tysięcy, 2 milionów lub nawet ponad 10 mln złotych w jednej transakcji.

#46 Zadziała w tradycyjnym biznesie

Dokładnie tak, jak i zadziałało dla sklepu medycznego, dla weterynarza, dla psychologa, w biurze rachunkowym, w montażu mebli na wymiar, rękodziele, piekarni, cukierni oraz u wielu innych moich klientów.

#47 Pomogło zarobić milion złotych

I to nie raz. Np. w See Bloggers. Markę stworzyliśmy w 2014 roku. 1,5 roku później do projektu dołączyli Jakub oraz Anna Zając, którzy kupili od nas biznes w 2 kwartale 2021 roku. W pewnym momencie w See Bloggers zatrzymaliśmy się na pułapie około 600 tysięcy złotych i nie mogliśmy przejść wyżej. Wdrożenie lejków spowodowało, że jeszcze w tym samym roku przebiliśmy 1 mln złotych oraz dotarliśmy do takich klientów jak: Lego, Bonprix, Siemens oraz wielu marek, które znasz z pierwszych stron gazet lub wiadomości.

#48 Bo zrobiłem go trochę dla osób takich jak ja

Gdybym cofnął się w czasie, to bardzo zależałoby mi na tym, aby w momencie w którym stałem nad przepaścią ,mając 2 miliony złotych długu złapać samego siebie za rękę i powiedzieć: „Marku nie martw się. Zaufaj mi. Zainwestuj 1 dzień i wprowadź to co znajdziesz w kursie Skuteczne Lejki. Zaufaj i nie kwestionuj. Wdróż. Zoptymalizuj i ciesz się rezultatami.

Nie zrozum mnie źle. To nie jest cudowna pigułka, którą zażyjesz i możesz już nic nie robić. To połączenie suplementów, razem z odpowiednio dobranym treningiem i dietą. Czyli to, czego potrzebujesz, aby mieć rezultaty.

#49 Przetestowałem go na YouTuberach

W ten sposób stworzyliśmy system, który pozyskał ponad 100 000 emaili, zbudował listę i pozwala stabilnie zarabiać od 10 – 40 tysięcy każdego miesiąca. Warunkiem jest społeczność, którą musisz mieć.

#50 Działa jeżeli zaczynasz od zera

Zainwestuj w kurs Skuteczne Lejki i uchroń się przed szkodliwymi nawykami. Jedna godzina tracona każdego tygodnia, to 52 godziny w roku. W większości przypadków tylko oszczędność tej jednej godziny – bardzo istotnej, szczególnie jeżeli dopiero zaczynasz, pozwoli Ci efektywniej wykorzystać czas i opracować lejek strony głównej, czyli to, co jest absolutnie konieczne dla każdego z nas.

#51 Jakie medium społecznościowe wybrać

Skuteczne Lejki pomogą Ci określić, jaką metodę wybrać celem dotarcia do rynku. Czy będzie to LinkedIn, a może Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Snapchat lub inne medium. Sprawdź kurs Skuteczne Lejki i dowiedz się wiecej.

#52 Sprzedawać przez internet czy telefon

Zapoznając się z wybranymi schematami docierania do klientów, zrozumiesz co powinno okazać się najskuteczniejszą metodą na dotarcie do klienta w Twojej branży.

#53 Jak skutecznie budować komunikację marketingową

Dowiesz się, jak skutecznie komunikować się z klientem oraz kiedy robić to automatycznie, a kiedy postawić na kontakt indywidualny

#54 Jak mówić do klientów

Kiedy budować świadomość, kiedy pomóc w podjęciu decyzji, a kiedy zachęcić do zakupu. Dowiesz się tego w kursie Skuteczne Lejki, który nie tylko wyposaży Cię w techniczną wiedzę, ale również w zrozumienie procesu od strony kreatywnej.

#55 Poznasz Case studies moich kampanii oraz kampanii moich klientów

Praktyczna wiedza. Przykłady. Instrukcje krok po kroku. Możesz na to liczyć, jeżeli korzystasz z kursu Skuteczne Lejki.

#56 Ponownie odnalezienie motywacji

Czasami się wypalamy. Coś nas nudzi. Nawet dobry biznes po jakimś czasie może się znudzić. Nawet kampania, na której zarabiasz, może już nie przynosić rezultatów, bo nie chce Ci się jej prowadzić. A może by tak coś zautomatyzować? A może by tak zobaczyć, że da się do problemu podejśc w zupełnie inny innowacyjny sposób? Rozmowy z kilkoma tysiącami startupów, które prowadziłem między 2015 – 2019 roku, setki wywiadów z influencerami m.in. Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowską, Quczajem, Michałem Żebrowskim, Sylwestrem Wardęgą oraz innymi pozwoliła mi poznać różne motywację i odwzorować lejkiem, który możesz wykorzystać, aby nie tylko sprzedawać, ale budować bazę funów.

#57 Dla influencerów, instagramerów, blogerów, youtuberów

Przede wszystkim dlatego, że rozumiem, w jaki sposób pracujecie. Wiem, jak wygląda Twój dzień. Z czym się mierzysz. Miałem okazję przeprowadzić setki rozmów jako założyciel i jeden z organizatorów See Bloggers i wiem jedno, nie musisz uzależniać się od zewnętrznych kampanii. Nie musisz też z nich rezygnować.

#58 Dla mikrobiznesu

Będzie to dla Ciebie niczym zamienienie mapy na nawigację. Po co wytyczać drogę i szukać tej najszybszej, jak można wybrać tę, która jest najwygodniejsza dla Twojej obecnej sytuacji.

#59 Automatyzacja marketingu i sprzedaży

Kurs Skuteczne Lejki pozwoli Ci poznać schematy automatyzacji, które wykorzystujemy w procesie prowadzenia kampanii. Został przygotowany w taki sposób, aby znalazł zastosowanie, zarówno jak jesteś sam lub jak prowadzisz np. 15-osobowy zespół marketingowo-sprzedażowy

#60 Obejrzysz i posłuchasz na telefonie, tablecie, laptopie lub komputerze

Kurs Skuteczne Lejki dostępny jest z poziomu przeglądarki. Otrzymasz do niego dostęp na e-mail i w wygodny sposób zalogujesz się z dowolnego miejsca na świecie.

Jest możliwość zainstalowania aplikacji na telefonie.

#61 Kupujesz od legalnie działającej firmy, która odprowadza podatki w Polsce

Jeżeli kupujesz jako firma, to do każdego zakupu otrzymasz fakturę VAT. Możesz kupić również całkowicie prywatnie dla siebie.

#62 Rozumiem Twojego przełożonego

Jeżeli dostęp do kursu Skuteczne Lejki ma dla Ciebie zakupić Twój przełożony lub zespół z departamentu HR, to w razie wątpliwości przedstaw im tę listę lub poproś o wykonanie telefonu i porozmawianie na temat zakup dostępu dla Ciebie pod tym numerem: + 48 730 910 190.

#63 Estymacja wydatków reklamowych

Kurs Skuteczne Lejki pozwoli Ci zrozumieć, w jaki sposób analizuję skuteczność reklam oraz dowolnej inwestycji jak np. pojawienie się na targach, czy organizacja webinaru.

#64 Nauczysz się mierzyć Zysk w Czasie

Oznacza to, że z kursu Skuteczne Lejki dowiesz się jak określić kiedy, co i za ile kupi Twój klient. Dowiesz się, jak spowodowałem, aby 16,8% klientów po zakupie jednego produktu zdecydowało się na zakup kolejnego, jako kontynuacji. Pokażę Ci, jak określam, ile mogę wydać na pozyskanie klienta oraz skąd go wezmę.

#65 Skuteczna Sprzedaż za pomocą marketingu

Z kursu Skuteczne Lejki dowiesz się, że marketing, to nie gry i zabawy. Owszem idąc na studia marketingowe, mogłeś lub mogłaś to odczuć, że to kompletna strata czasu. Tak było i u mnie. Dlatego po 3 semestrach z bardzo dobrymi ocenami zrezygnowałem z nauki. Szkoda mi było czasu oraz pieniędzy. Kurs Skuteczne Lejki powstał, jako odpowiedź na realne potrzeby.

#66 Zwrot z inwestycji

Jeżeli dasz sobie czas inwestycja zwrócić się może znacznie lepiej niż nie jedna lokata, nieruchomość lub kryptowaluty. Inwestujesz w siebie i swój biznes.

#67 Lepsza znajomość digital marketingu.

Znajomość internetu to jedno. Zrozumienie marketingu, to drugie, ale prawdziwą sztuką jest z dostępnych klocków zbudować dokładnie to, czego oczekujesz. W tym pomoże Ci kurs Skuteczne Lejki, a właściwie nie kurs, ale to, co z nim zrobisz. Bo przecież go wdrożysz. Jeżeli masz go kupić po to, aby poczuć się lepiej, to jest to dla mnie kompletnie OK, ale nie ukrywam, że bardziej zależy mi na tym, abyś za 30-90 dni nagrała lub nagrał opinię wideo, w której powiesz „Marku lub Maro, to było…. i dało mi to…. dzięki czemu mogę teraz robić to co chcę”. Jeżeli poczujesz potrzebę, że kurs kosztował za mało względem tego, co dzięki niemu masz, to wesprzyj kogoś potrzebującego.

#68 Zrozumienie Logiki

Dowiesz się, co z czego wynika. Po co i do czego służą nam faktycznie te wszystkie rzeczy, które widzisz lub nie widzisz, a są stosowane przeze mnie lub Twoją konkurencję. Lubię procesowe podejście. Lubię pokazać, co z czego wynika. Pokażę Ci jak łączyć kropki i szukać cech wspólnych.

#69 Efektywne pozyskiwanie środków

Prowadzisz fundację, stowarzyszenie, a może zbierasz na ważny cel? Z kursu Skuteczne Lejki dowiesz się, jak efektywnie pozyskiwać środki i budować długofalowe relacje z darczyńcami.

#70 Budujesz MLM lub network marketing

Zacznij traktować go jak własną firmę i wybierz firmę, z którą zwiążesz się na dłużej. Z Kursu Skuteczne Lejki dowiesz się, jak pozyskiwać klienetów oraz partnerów biznesowych za pomocą lejków, a nie tylko listy 100.

#71 Poukładasz procedury

Nie kurs to proces, który ma Cię doprowadzić z miejsca A do miejsca B. Lejki przypominają plany budowy domów lub plany instalacji elektrycznych, wodociągowych etc. Jest jednak różnica. Nie musisz odbywać kosztownych i długich studiów, aby się ich nauczyć. Jestem w stanie nauczyć Cię tego w zaledwie jeden dzień. Następnie kolejne tygodnie przeznaczysz na praktykę, która z dnia na dzień systematycznie będzie mogła wpływać na Twój biznes.

#72 Jak sprawić, by mi się chciało tak, jak mi się nie chce

Znaleźć pasję lub odnaleźć się po tym, jak zgubiliśmy się w gąszczu zadań do wykonania. Lejki pozwoli mi uwierzyć w siebie po raz kolejny. Zaraz po tym jak mój biznes upadł, zdecydowałem, że muszę nauczyć się docierać do klientów na odległość. Metodą było wykorzystanie marketingu w internecie. Lejki dały mi ramę, której się trzymam, tworząc dowolną kampanię reklamową.

#73 Daje to satysfakcję

To super uczucie, jak widzisz, że ktoś, kto 3 tygodnie temu pozostawił do siebie tylko e-mail, decyduje się na zakup produktu premium. Następnie 8 dni później wystawia opinię. Kierując się dalej w stronę kolejnego produktu, który nabywa po 4 miesiącach. Lejki, to prowadzenie klienta za rękę. W kursie Skuteczne Lejki pokaże Ci, jak to zrobić!

#74 Narzędzia ułatwiające prowadzenia działań sprzedażowo-marketingowych

Z kursu Skuteczne Lejki dowiesz się, na jakich narzędziach pracuję na co dzień. Poznasz bohaterów, którzy oszczędzają mój czas. Niektóre narzędzia są płatne inne darmowe.

#75 Zbudujesz przejrzysty plan działania

Lubisz, kiedy wiesz, co z czego wynika? Ja również.

Korzystając z konsultacji, kursów lub szkoleń chcę wiedzieć, nie tylko jak to zostało zrobione, ale również, dlaczego i na podstawie czego. W kursie Skuteczne Lejki jest specjalny bonus w postaci cyklu Hackowanie Lejków, gdzie pokazuję i analizuję znane i mniej znane lejki marketingowo – sprzedażowe.

#76 Odporność na stres

Stres wg obserwacji mojego ciała bierze się z nierobienia tego, co ważne lub poczucia braku kontroli nad sytuacją. Lejki pozwalają zaprojektować ścieżki, którymi podążają klienci, stopniowo poznając Ciebie lub Twoją firmę, usługi, produkty, rozwiązania, aby dojść do momentu pozostawienia pieniędzy oraz dużej dozy zaufania właśnie Tobie. To ogromna odpowiedzialność, dlatego nie nadużywaj zaufania.

#77 Zainteresowanie klientów moim produktem

Masz coś, co uważasz, że zmieni życie Twojego odbiorcy, ale nie wiesz, w jaki sposób pozyskać uwagę oraz dojść do momentu, w którym będziesz mogła powiedzieć coś więcej. Lejki pomogą Ci przykuć uwagę oraz zrozumieć czego oczekuje Twój klient. Po co szukać i tracić czas, jak możesz zdecydować się na sprawdzony w boju proces i schemat działania. Uzyskaj dostęp do Skutecznych Lejków i zainteresuj klientów swoim produktem.

#78 Dopiero zaczynam swoją przygodę

To świetnie się składa, bo znajomość lejków pozwoli Ci od razu stosować dobre praktyki. Porównam to do treningów w klubie fitness. Jakiś czas temu zmieniłem trenera i zacząłem systematycznie ćwiczyć. Początkowo 2, potem 3, następnie 4, a obecnie 5 razy w tygodniu ćwiczę siłowo. Ćwicząc wcześniej samemu, nabrałem złych nawyków. Sporo czasu zajęło mi początkowo oduczenie się, a następnie wprowadzenie poprawnych ruchów. To doświadczenie oraz kilka innych spowodowało, że nie tracę już więcej czasu ani pieniędzy na coś, co ktoś może mi znacznie usprawnić i przyspieszyć.

#79 Więcej czasu

Doby nie wydłużysz. Ale możesz zmienić sposób, w jaki wykorzystujesz swój czas. Jednym ze sposobów, który stosuję, są automatyzację. Zamiast rozmawiać z każdą osobą, która oznaczy mnie w internecie czekam, aż kontakt zostanie odpowiednio ocieplony. Buduję listę. Organizuję webinary. Wszystkie z działań, które prowadzę w ramach moich firm, cechuje powtarzalność oraz to, żebym nie musiał być w nie zaangażowany osobiście. Czas bierze się za faktu posiadania dobrego planu oraz automatyzacji. Jedno i drugie da Ci skuteczny lejek.

#80 Jak robić mądry i efektywny marketing

To pytanie, które najczęściej słyszę od wspólników, pracowników oraz klientów. Odpowiadam podobnie. Potrzebujesz co najmniej dwóch rzeczy.

Jedna to zrozumieć kim jest Twój klient oraz poznać fundamenty – zdobędziesz tę wiedzę z książki zroumiecmarketing.pl

Druga to uruchomienie powtarzalnego sposobu docierania do klientów – tego nauczysz się z kursu Skuteczne Lejki dostępnego tutaj: lejki.pl/kurs

#81 Dostęp do konta reklamowego konkurencji

Pokażę Ci, w jaki sposób analizuję jakie reklamy robi konkurencja, skąd biorą klientów, jakich haseł używają, jaką grupę wybierają i gdzie szukają klientów. Następnie przejdziemy przez to, jak komunikują produkt, czyli jakie strony, artykuły, czy materiały wideo tworzą. Tego i znacznie więcej nauczysz się z kursu Skuteczne Lejki.

#82 Jak robić mądry i efektywny remarketing

Na które konkretne strony kierować reklamę? Gdzie uwzględnić w lejku zastosowanie remarketingu. W kursie nie pokazuję jak ustawić reklamy na Facebook, LinkedIn, czy na YouTubie, ale pokazuję coś jeszcze ważniejszego, a mianowicie jak zaplanować ile reklam i jakich potrzebujesz oraz w jakim miejscu na ścieżce zakupowej (lejku) je umieścić.

#83 Umiejętność wybrania jednej najważniejszej na dany moment rzeczy

Poukładanie wszystkich elementów Twojego marketingu w lejek pozwoli Ci zaplanować działania, które są najważniejsze do wykonania na dany moment. Lejek pozwoli obserwować, w jakim miejsu tracisz biznes i skupić się w danym momencie dokładnie tylko na tym elemencie. Umiejętność projektowania, czytania i wdrażania lejków, to jedna z najważniejszych rzeczy dla każdego pracownika marketingu, a zrozumienie co daje, będzie istotne dla właścicieli biznesów, przedsiębiorców oraz managerów średniego i wyższego szczebla.

#84 Wyższy budżet

Czasem jest konieczny, innym razem wynika z braku wiedzy, że coś można zrobić lepiej. Nie wiedząc, że da się coś zrobić lepiej, nie masz możliwości wprowadzenia zmiany. Kurs Skuteczne Lejki pokaże Ci kilkadziesiąt metod na efektywne wykorzystanie ścieżek zakupowych, które możesz wdrożyć kosztem swojego czasu. W przykładach omawianych kampanii skupiam się na tym, aby pokazać Ci, co działało oraz jaki wynik przyniosło.

#85 Mieć więcej leadów niż czasu, aby je obdzwonić

Pracując w banku w sprzedaży, pewnie oddałbym nerkę za to, jak to zrobić. Oczywiście żartuję, choć jak dłużej nad tym myślę…

Skuteczny Lejek to taki, który dowozi odpowiednią ilość leadów.

Lead -to kontakt do potencjalnego klienta, czyli wypełniony formularz z danymi jak: imię, nazwisko, telefon i e-mail.

#86 Wstęp do być może pierwszej strategii marketingowej

Widziałem strategie, które kosztowały 50 – 100 tysięcy złotych i leżały zakopane pod stosem dokumentów. Ktoś je zrobił. Ktoś zrobił warsztat. Ale nikt nie używał. Twój pierwszy lejek oraz kolejne, które zbudujesz, będą pomocnym elementem do zdefiniowania strategii docierania do rynku. Pozwolą też zarobić na takie przyjemne wydatki jak strategia lub wakacje w ciekawym miejscu.

#87 Większe skupienie na pracy

Lejki pozwolą Ci skupić się na tym co ważne. Zostawisz 20% rzeczy, które będą odpowiadały za 80% rezultatów.

#88 Podniesienie sprzedaży i wdrożenie nowego sprzedawcy

Zatrudnienie osoby do działu sprzedaży to nie lada wydatek! Potrzebujesz czasu na rekrutacje pewnie z 20-80 godzin. Potrzebujesz pieniędzy na wynagrodzenie. Musisz mieć czas na wdrożenie nowej osoby oraz zastosować program szkoleniowy, który w odpowiednim czasie doprowadzi Twojego nowego pracownika do wysokiej skuteczności.

Gdyby tak na początku postawić na opracowanie powtarzalnego modelu docierania do rynku – np. za pomocą lejka, to mogłoby się okazać, że tak jak i moja agencja masz np. więcej zapytań każdego miesiąca, niż faktycznie jesteś w stanie obsłużyć. To moment na wprowadzenie nowej osoby do zespołu sprzedaży. Kurs Skuteczne Lejki powie Ci, jak zaprojektować lejek, a zagadnienie jak wdrożyć nowego sprzedawcę pokryje program szkoleniowy HackSales, którym między innymi wdrażam handlowców i partnerów sprzedających nasze linie produkcyjne w Ai Solution.

#89 Poznasz kilkadziesiąt trików marketingowych

Pokażę Ci na przykładach omawianych kampanii oraz w przedstawianych procesach docierania do klientów kilkadziesiąt trików, które zamienisz w taktyki docierania do klientów lub działania uzdrawiające Twój marketing.

#90 Tworzenie produktów cyfrowych w swoim biznesie

W kursie Skuteczne Lejki pokaże Ci, jak budować zainteresowanie produktami cyfrowymi oraz jak wykorzystywać webinary, szkolenia, wirtualne konferencje, rankingi, e-booki, list e-mail i wiele więcej w celu zbudowania dobrze naoliwionej machiny docierania do wybranych przez Ciebie klientów.

#91 Buduję od zera startup

Gratuluję! Nie jest to prosta droga.

Ale na pewno taka co daje satysfakcję. Przynajmniej mi!

W takim przypadku potrzebujesz zbudować kilka filarów: sprzedaż, marketing, produkt, procesy biznesowe, obsługa klienta, customer care, zarządzanie finansami. Zadań jest wiele, a czasu mało. Jak sobie w takiej sytuacji poradzić? Określ, czy chcesz zajmować się marketingiem w swojej firmie. Jeżeli odpowiedź padła nie, w takim przypadku zatrudnij odpowiednią osobę i wdróż ją kursem Skuteczne Lejki. Jeżeli chcesz zrozumieć marketing, aby oddać obsługę Twojej kampanii komuś na zewnątrz, to w takim przypadku skup się, przechodząc przez kurs Skuteczne Lejki na strategii i tym, co najważniejsze. Nie wchodź w szczegóły, po 2 godzinach uzyskasz niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci sprawdzić, czego oczekiwać zlecając pracę.

#92 Buduję zespół marketingowy

Ciekawe wyzwanie przed Tobą. Sam mam za sobą podobne. Kluczowe będą umiejętności: projektowania lejków, ustawiania reklam, copywritingu, content marketingu, video marketingu. Fundamenty znajdziesz w kursie Skuteczne Lejki, zaraz po tym jak je poznasz, pokieruje Cię dalej.

#93 Zatrudniam pierwszą osobę do działu marketingu

Doskonale. Upewnij się, że potrafi tworzyć lejki. Jeżeli nie umie, to wiesz co robić.

#94 Chcę robić reklamy w internecie

Dobra reklama to początek drogi. Reklama skieruje uwagę w Twoją stronę, ale jeżeli Twój potencjalny klient nie zrozumie produktu lub usługi, jaką świadczysz – nie kupi. Jeżeli nie zrozumie, że ma problem lub czegoś pragnie – nie doprowadzisz do zakupu. Lejki pozwolą zaplanować co się stanie po tym jak ktoś kliknie reklamę. Co się pojawi? Jaka kolejna akcja jest do wykonania?

#95 Chcę zatrudnić freelancera lub zlecić pracę agencji

Mówię o tym zawsze kiedy tylko mogę.

Jeżeli chcesz coś zlecić, to musisz wiedzieć czego oczekiwać.

Aby wiedzieć czego oczekiwać musisz znać zagadnienie w stopniu wystarczającym.

Kurs Skuteczne Lejki to niezbędne szkolenie dla właścicieli firm o ile zależy Ci na zrozumieniu, co zrobić, aby w krótszym czasie i taniej niż konkurencja dotrzeć do klienta. Pamiętajmy jednak, że taniej to nie zawsze lepiej. Czasami lepiej jest zapłacić więcej i mieć lepsze rezultaty.

#96 Wsparcie merytoryczne od zawodowców w ułamku ceny

Szukając wiedzy na temat ścieżek zakupowych, kupiłem dziesiątki kursów, platform szkoleniowych, wykupywałem konsultacje. Uzbrojony w podstawę ruszyłem z pracą. Zacząłem wdrażać. i optymalizować. Po wydaniu ponad 2 mln złotych na reklamę w internecie (piszę o 14 wnioskach tutaj) uznałem, że testy były wystarczające i efektami mojej pracy mogę podzielić się, być może właśnie z Tobą w kursie Skuteczne Lejki.

#97 Brak konieczności ciągłego pozyskiwania klientów

Czasami nie potrzebujesz więcej klientów, tylko skupienia, aby lepiej pracować na obecnych. Innym razem borykamy się z tym, że męczy nas ciągłe pozyskiwanie klientów trybem, jaki znamy: networking, spotkania o 6 rano, częste wyjazdy na targi, szkolenia i konferencje, a można by było prościej.

Wyjść z tego kołowrotka, w którym biegami, jak opętani.

Aby to zrobić, musimy opracować powtarzalny proces docierania do klientów przez internet. Jak? Za pomocą lejka.

#98 Nie chcę cały czas robić okienek sprzedażowych

Wcale Ci się nie dziwię. To dobry model dla kogoś, kto buduje biznes oparty o kursy online, ale już nie taki dobry dla kogoś, kto ma biznes oparty o usługi czy sprzedaż produktów fizycznych. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Po co mieć konieczność co kilka miesięcy raz jeszcze robienia wielkiej kampanii i otwierania możliwości zakupu produktu, tylko po to, aby zaraz zamknąć drzwi do sklepu. Budując klasyczny biznes, możesz korzystać raz na jakiś czas z okienek sprzedażowych, ale główne lejki, które stosujesz, powinny być oparte o powtarzalny proces, który działa 365 dni w roku.

#99 Zastrzyk większej gotówki

Pewnie to już jest trochę nudne – jak słuchanie zdartej płyty, ale wszystkie większe zastrzyki gotówki w moim życiu przyszły do mnie dzięki lejkom. Podobne rezultaty ma wielu moich klientów.

#100 Wiedza od kogoś, kto jest kilka kroków przede mną

Praktyka, jaką stosuję w marketingu oraz w biznesie polega na tym, że nigdy nie mieszam taktyk. Ucząc się od kogoś, idę jak po linii. Zmierzam z punktu A do miejsca B, gdzie chcę się znaleźć.

Wybieram jedną osobę, która jest przede mną i wdrażam to co umie.

Konsultuję się i wymieniam doświadczenia z osobami, któ®e są na podobnym etapie jak ja.

Jeżeli chcesz sprawdzić, w jaki sposób mogę Ci pomóc, zmienić wyniki, skorzystaj z kursu Skuteczne Lejki. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej oraz poznaj zakres kursu.

marek piasek

Cześć!
Jestem Marek Piasek, fascynuję się efektami, jakie daje skuteczny marketing, przedsiębiorczością oraz lejkami marketingowo - sprzedażowymi. Moje firmy tworzą narzędzia i rozwiązania, które wspierają na co dzień tysiące przedsiębiorców, sprzedawców i marketerów: Evenea, Wolves Ventures, Web To Learn, Webmetro, Wilki.

dowiedz się więcej

Chcesz zmienić wyniki? Skorzystaj z pomocy mojej agencji reklamowej!

Ostatnie wpisy

Share This